×
Ürünler Sepete Eklendi
Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Huawei

Huawei Superbox B535-232 300 Mbps 4.5G Modem-OUTLET

999,00 TL
Stok Tükenmiş

Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

OUTLET ÜRÜN

Ürünümüz Orjinal Kutusunda Olup Dış Kutusu Açıktır.

Ürünün Orjinal Kutu İçeriği Tamdır. 

Ürünümüz Adınıza Faturalı Gönderilmektedir.

Ürünlerimiz Huawei Türkiye Garantilidir.

Ürünlerimiz 2 Yıl Garantildir.

 

Ürün Detayları

Huawei Superbox B535-232 300 Mbps 4.5G Modem Router


Çoklu Kullanım

Birden fazla internet kullanarak çalışma özelliği bulunan elektronik aletin aynı anda çalışmasına olanak veren cihaz, çoklu kullanımlar için uygun bir yapıya sahiptir. Cihaz, 4 farklı ethernet port sayısına da sahiptir.


Tak Çalıştır Özellik

Tak çalıştır özelliğe sahip olan modem router, kurulum yapılması için herhangi bir kurulum dosyası ya da yazılım gerektirmez. Kolay kullanım olanağına sahip olan cihaz, takıldıktan sonra direkt olarak çalışmaya başlar ve internetin kesintisiz bir şekilde aktarılmasına olanak verir.


Yüksek Frekans

Yüksek frekans sağlayan ürün, geniş bir etki alanına sahiptir. Evde kullanıldığında, bütün odalardan erişim sağlanabilen ürün, 2,4- 5 GHz frekans aralığına sahiptir.Access Point Özelliği

Access Point özelliğine sahip olan modem router, kablolu bağlantıların kablosuz bağlantıya dönüştürülmesine olanak verir. İnternet kullanılan kapalı alanlarda kör noktaların ortadan kaldırılmasına olanak veren özellik, ev içi kullanımlarda ve profesyonel ortamlarda da tercih edilir. AP özellikli cihazlar hem iç mekanlarda hem de hava koşulları gibi olumsuz durumların etkisi altında olan dış mekanlarda kullanılmaya uygundur.


Ergonomik Tasarım

Ergonomik bir tasarıma sahip olan ürün, Y13.8 x G21.9 x D2.6 CM ölçülerinde olan küçük boyutları ile kolay şekilde muhafaza edilir.


Dayanıklı Yapı

Kaliteli üretim malzemeleri kullanılarak geliştirilen cihaz, düşme ya da çarpma gibi olumsuz fiziksel koşullara karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ürün, uzun süreli bir kullanım ömrü sunar.Huawei Superbox B535-232 300 Mbps 4.5G Modem

4G Wi-Fi SağlayıcısıTaşıyıcının evinize bir kablo takmasına veya yapılandırmasına gerek yoktur. Taşınabilir HUAWEI 4G Router 3 Pro ile, tüm ev veya toplantı odasına sabit kablosuz geniş bant hizmetleri sağlamak için düzenli bir 4G SIM kart takın.Yüksek Hız, Güçlü SinyalHUAWEI 4G Router 3 Pro'daki çift çekirdekli Balong yonga seti, maksimum 300 Mbit / s indirme hızı sağlar. Ayrıca, iki yerleşik yüksek kazançlı 4G anten ve iki harici anten arabirimi ile, sinyal kararlılığı ve kapsama alanının gücü büyük ölçüde geliştirildi.Akıllı Çift Bantlı Wi-FiHUAWEI 4G Router 3 Pro, 2,4 GHz ve 5 GHz çift Wi-Fi bantlarını destekler ve bunları tek bir görünür sinyalde birleştirir. En iyi sinyali manuel olarak seçmek zorunda kalmadan sorunsuz ve istikrarlı bir Wi-Fi deneyimine sahip olacaksınız.

Stok Kodu copyHBV00000VOH9T
Barkod 6901443320790-outlet
EAN 6901443320790-outlet
KDV %20
Kategoriler Outlet Ürünler
Markalar Huawei
Etiketler Huawei Superbox B535-232 300 Mbps 4.5G Modem-OUTLET
Kullanım Durumu Yeni

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap