×
Ürünler Sepete Eklendi
Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Xiaomi

Xiaomi T500 Mi Smart Şarjlı Diş Fırçası

1.599,00 TL
Stok Tükenmiş

Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

- Yüksek frekanslı titreşim maglev sonik motor. Alman ve Japon uzmanlar tarafından bağımsız olarak geliştirilen 2 nesil maglev sonik motoru kullanarak, titreşim frekansı 31000 kat / dk'dır, güçlüdür ve dişler arasındaki inatçı lekeleri kolayca süpürür. Motor yükseltme işleminden sonra ses ve titreşim daha düşük, fırçalama deneyimi daha rahat.

- İkinci nesil maglev motoru, birinci nesil maglev motorundan daha küçüktür. Çap 18mm ve iç yapı alanı daha ayrıntılıdır.

- Akıllı aşırı basınç koruması: Sistem, basıncı gerçek zamanlı olarak algılayabilir ve diş etlerine bakım yapabilir. Kullanıcı çok fazla güç kullandığında, kullanıcıya hatırlatmak için pil göstergesi yanıp söner. Bu sırada, diş fırçası titreşimi otomatik olarak azaltır.

- APP manipülasyonu, kişiselleştirilmiş diş temizleme modu. Kullanıcılar, alışkanlıklarına göre kendi fırça kalıplarını yapabilirler. Su sıçramasına karşı koruma modu, ilk kullanım için, 10 saniye boyunca şok emilimi ve adaptasyon süresi ile ayarlanabilir ve 6 ek temizleme fonksiyonu seçeneği vardır.

- Ağız boşluğu sağlık raporu oluşturun. Yüksek hassasiyetli hızlanma sensörüne sahip, kullanıcıların fırçalama duruşlarını, Açılarını ve aralıklarını daha doğru bir şekilde izleyebilir. Uygulamayı açın, her fırçalamanın skorunu, aşırı basınç sayısını, fırçalama süresini, kapsama oranını, ortalama oranı ve diğer verileri kontrol edebilir ve ayrıca günlük, haftalık ve aylık fırçalama durumunu da kontrol edebilirsiniz.

- UV sterilizasyonu: Her fırça başlığı UV ile sterilize edilir ve fırça kafasının emniyetini ve temiz olmasını sağlamak için fabrikadan çıkmadan önce vakumda paketlenir.

- Kablosuz şarj: Bir kez şarj, 18 gün kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, kalan gücü mobil telefon APP üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

- IPX7 su geçirmez sınıfı. Çoklu enjeksiyon kalıplama işlemi kullanılarak, gövdenin farklı kısımları IPX7 su geçirmez sınıfına ulaşmak için "sızdırmaz" hale getirilir. Gövde beyaz mat tasarım, basit ve temiz, estetik bir his verir.

- Karışık kullanımı önlemek için alttan değiştirilebilir renk halkası tasarımı renk, sağlık ve hijyen

- Mod hafıza fonksiyonu ile 3 ayar: Tek tıklamayla, kullanıcının çeşitli modlar için ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanıcının favori moduna, standart moduna, yumuşak moduna ve kişilik moduna geçilir. Gövde, fırçalama alışkanlıklarınızı her seferinde kaydetmek için kendi mod belleği işlevine sahiptir.


Mijia 1. nesil diş fırçası, T500 modeli, 2. nesil:

Tasarım açısından, motor çapı 1. nesil 20mm iken 2. nesil azalır. 18mm.
2. motor daha küçük önceki neslinden daha küçük ve görünüşte daha rahattır.

İşlevsel olarak, sonic elektrikli diş fırçası T500 bir 2. manyetik kaldırma sonik motor titreşebilir. Dakikada 31.000 kez.
Tork çıkışı 230gf.cm, titreşim frekansı yüksek ve çıkışı güçlü.


Ambalaj dahil:
1x Fırça kafa
1x Fırça kafa koruma kapağı
3x Renkli halka
1x Fırça tutamaç
1x Güç mili koruma kapağı
1x Şarj tabanı
1x Kılavuzlar

Stok Kodu HBCV00000EX6AB
Barkod 6934177713095
EAN 6934177713095
KDV %20
Kategoriler Elektronik
Markalar Xiaomi
Etiketler Xiaomi T500 Mi Smart Şarjlı Diş Fırçası
Kullanım Durumu Yeni

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap