×
Ürünler Sepete Eklendi
Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Xiaomi

Xiaomi Smart Pet Food Feeder Eu

3.999,00 TL
Stok Tükenmiş

Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

24 saat otomatik evcil hayvan besleme

Otomatik besleme | Su geçirmez ve taze | Pürüzsüz dağıtım | Akıllı Telefon bağlantısı

Sabit zamanlama ve dozaj ile otomatik dağıtım

Günün her saati bilimsel diyet yönetimi

Mi Home/Xiaomi Home uygulamasıyla eşleştirilmiştir, böylece dağıtım süresini ve dozajı her yerden kontrol edebilir, seyahat etmeyi daha keyifli ve evcil hayvan beslemeyi daha uygun ve bilimsel hale getirebilirsiniz.

Eşsiz altı ızgaralı dağıtım yapısı, esnek yumuşak silikon gıda karıştırıcısı ve dağıtma bıçakları, tıkanmaları etkili bir şekilde önleyen geniş bir kanal aracılığıyla düzgün dağıtım sağlamak için 10.000'den fazla dağıtım döngüsünde test edilmiştir.

Yiyecekleri taze, kuru ve lezzetli tutmak için üçlü mühür özelliğine sahip.

Uygulama üzerinden gerçek zamanlı akıllı gıda seviyesi izleme

Kediler ve küçük-orta ölçekte evcil hayvanlar için özel olarak tasarlanmış olup, yaklaşık.

1.8 kg kuru evcil hayvan maması, sahibi günlük veya kısa mesafeli seyahat için evden uzaktayken, yetişkin bir kedi veya küçük köpek için 15 ila 20 gün boyunca yeterli.

 

Yazar: Yayınevi:Xiaomi
Stok Kodu HBCV000037X9K2
Barkod 6934177787867
EAN 6934177787867
KDV %20
Kategoriler Elektronik
Markalar Xiaomi
Etiketler Xiaomi Smart Pet Food Feeder Eu
Kullanım Durumu Yeni

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap