×
Ürünler Sepete Eklendi
Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm Ürünlerimiz Orjinal Türkiye Garantilidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Xiaomi

Xiaomi Mi LED Masa Lambası Desk Lamp 1S

1.099,00 TL
Stok Tükenmiş

Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Xiaomi Mi LED Masa Lambası Desk Lamp 1S

Ayrıntılar

Xiaomi masa özellikle mükemmel tasarımı ve her aktivite türü için hassas ışığı elde etmenizi sağlayan farklı aydınlatma modları ile öne çıkıyor. Bununla birlikte, parlaklık ve renk sıcaklığı beğeninize uygun değilse, Mi Smart Home uygulamasını cep telefonunuza indirin ve cihazınızla senkronize edin. Siri ile bağlantısı sayesinde sesinizle de kullanabilirsiniz. Bu şekilde, her modun profilini görünürlük ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde ayarlayabilecek ve Mi Smart LED Masa Lambanızı uzaktan kontrol edebileceksiniz.

 

Marka: Xiaomi

Modeli: MUE4105GL

Beyaz renk

Malzeme: PC + ABS

 

Özellikler:

Renk sıcaklığı: 2700K-6500K

Parlaklık:% 1 -% 100

Parlaklık: 520 lümen

Giriş gücü: 6W

Renk oluşturma indeksi: 83

Ampul Ömrü: Yaklaşık 25000 saat

Adaptör girişi: 100-240V ~ 50 / 60Hz 0.2A

Kablosuz bağlantı: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2,4 GHz

Uygulama uyumluluğu: iOS 7.0 ve üstü ve Android 4.0 ve üstü ve Homekit

Isı dağıtıcı

Boyutlar ve ağırlık

Ölçüler: 44,5 x 44,5 x 15 cm

Ağırlık: 800g

 

Paket içeriği:

1 x Xiaomi Mi Smart LED Masa Lambası 1S - Akıllı Lamba

1 x Adaptör

1 x Kullanım Kılavuzu

 

Dört Aydınlatma Modu

Odak modu: Kullanıcılar bir "odak" süresi ve bir "dinlenme" süresi ayarlayabilir. Lamba, iş verimliliğini artırmak ve göz yorgunluğunu azaltmak için kullanıcılara belirli bir süre kısa bir "nefes" almalarını hatırlatacaktır.

Okuma modu: Bu mod, kullanıcılara daha nötr bir renk sıcaklığı sunar ve bu da okuyucuların dikkatini uzun süre yorulmadan tutmaya yardımcı olur.

PC modu: Bilgisayarların yaydığı mavi ışık genellikle gözlerinize zarar verir. Bu şekilde, PC Modu çok yumuşak bir ışık sunarak mavi ışık miktarını azaltacak ve böylece gözlerinizi koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Çocuk modu: Bu mod, çocukların gözlerinin sağlıklı kalması için gerekli güvenlik standardını karşılar.

Stok Kodu HBV000018DOHL
Barkod 6934177709937
EAN 6934177709937
KDV %20
Kategoriler Elektronik
Markalar Xiaomi
Etiketler Xiaomi Mi LED Masa Lambası Desk Lamp 1S
Kullanım Durumu Yeni

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap